Data: 20-12-2021

Na terenie Pragi-Północ znajduje się funkcjonujący od XIX wieku państwowy Szpital Praski. Oprócz tego chorzy mają możliwość leczenia się w wielu przychodniach prywatnych o różnych specjalizacjach.

Przychodnie prywatne na Pradze-Północ świadczą usługi w ramach Państwowej Opieki Zdrowotnej oraz odpłatnie. Świadczenia POZ umożliwiają skorzystanie z usług między innymi lekarza rodzinnego oraz pielęgniarek i położnych rodzinno-środowiskowych. Jeśli chodzi o świadczenia płatne, to jest to kilkadziesiąt różnych specjalizacji, metod i badań diagnostycznych.

Chorzy szukający pomocy przy bolesnych schorzeniach ortopedycznych, chirurgicznych, onkologicznych czy kardiologicznych mogą liczyć na fachową opiekę, wsparcie i zrozumienie. Pracujący w przychodniach prywatnych lekarze endokrynolodzy czy flebolodzy nie tylko wykonują innowacyjne zabiegi, ale także edukują medyków z całej Polski.

Przychodnie stawiają na komfort i bezpieczeństwo swoich pacjentów. Oprócz wizyt na miejscu można zamówić wizytę domową, a obszar działania przychodni prywatnych to nie tylko Praga-Północ, lekarze dojeżdżają także do pozostałych dzielnic Warszawy.

Każda przychodnia prywatna, poza doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem pracowników, posiada nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie skomplikowanych zabiegów. Rozbudowane działy oraz specjalne pakiety badań będą korzystne dla osób, które w kompleksowy sposób chcą dbać o swoje zdrowie.

Dodatkowo, w przychodniach funkcjonują między innymi poradnie stomatologiczne, alergologiczne, dermatologiczne, ortopedyczne, pracownie RTG oraz USG.

Jeśli szukasz przychodni prywatnej z lekarzami dziecięcymi, chcesz wykonać szybką diagnostykę, nie chcesz czekać na zabiegi rehabilitacyjne lub terapię psychologiczną, warto przejrzeć ofertę przychodni prywatnych na terenie Pragi-Północ.

Przychodnie Prywatne Praga Północ - zobacz listę przychodni i lekarzy