W związku z Państwa oczekiwaniami po czterech wyprzedażach garażowych mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejne wydarzenie na Bazarze Różyckiego na Pradze-Północ, tym razem pod nazwą „Prezent z drugiej ręki”! Koniecznie wpadajcie się wystawić oraz przyjdźcie się obkupić! Mikołajki już tuż tuż, to czas na prezenty.

Podejmujemy inicjatywę aby z pomocą wydarzenia „Prezent z drugiej ręki” odczarować odnowioną część Bazaru Różyckiego i pomóc jej zaistnieć w świadomości mieszkańców. Wstęp na wydarzenie „Prezent z drugiej ręki” zarówno dla sprzedających jak i kupujących jest bezpłatny. Otwieramy wolne pawilony i udostępniamy namioty będą one dostępne dla sprzedających, będzie też mnóstwo miejsca na zewnątrz.

„Prezent z drugiej ręki” odbędzie się 4 grudnia 2022 roku i będzie trwać od godziny 11:00 do godziny 15:00. Aby wziąć udział należy wypełnić kartę rejestracyjną i przesłać ją na adres: sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub dostarczyć ją osobiście do siedziby Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7, (w dni powszednie w godz. 8.00-15.00).

Zapraszamy wejściem na Bazar od ulicy Targowej 50, obok Muzeum Warszawskiej Pragi.

04.12.2022 (niedziela)
Godzina rozpoczęcia: 11:00
Bazar Różyckiego
Ulica Targowa 54