Przedstawiamy do konsultacji społecznych projekt Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta stołecznego Warszawy. To wizja dla całego miasta. Określi, gdzie budować mieszkania, jak łączyć je z miejscami pracy i rekreacji, gdzie sadzić zieleń i jak rozwijać komunikację. Tworząc nową konstytucję przestrzenną Warszawy, już dwukrotnie rozmawialiśmy z mieszkańcami. Zbieraliśmy wnioski do projektu Studium i opinie do jego założeń. Teraz czas na dyskusję o projekcie.

Nowe Studium wpłynie na przyszłość Pragi-Północ. Chcesz poznać wizję dla Twojej dzielnicy, porozmawiać o projekcie z jego autorami, masz pytania? Porozmawiajmy na spotkaniu informacyjnym online dla Pragi-Północ – 12 czerwca (poniedziałek) o 18:

  • Na YouTube – możesz oglądać spotkanie i dyskutować na czacie
  • na platformie ZOOM – możesz zabrać głos w dyskusji z fonią i wizją. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, napisz na pragapolnocspotkanie@um.warszawa.pl Link do spotkania oraz instrukcję prześlemy Ci w mailu zwrotnym.

Sprawdź wcześniej, jak działa ZOOM, zrób test, żeby nic Cię nie zaskoczyło i żeby uczestnictwo w spotkaniu przebiegało bez żadnych niespodzianek.

Spotkanie ma charakter informacyjny, w czasie jego trwania nie będzie można składać uwag formalnych. Spotkanie informacyjne to wstęp do konsultacji. Film ze spotkania będzie dostępny przez cały okres ich trwania.